مراحل استعلام هزینه و ثبت سفارش - ترجمه کده
امتیاز بدهید

مراحل استعلام هزینه و ثبت سفارش

1- ثبت نام 

2- ثبت سفارش

3- صدور فاکتور

4- پرداخت هزینه ترجمه(آنلاین یا از طریق شعب بانک)

5- دریافت فایل نهایی سفارش

 

در مرحله اول؛در صورتی که پیش از این در وب سایت مجموعه "ترجمه کده" ثبت نام ننموده اید میبایست از بخش "عضویت" ایمیل،گذرواژه و شماره موبایل خود را وارد کرده و ثبت نمایید.

 

در مرحله دوم؛جهت استعلام هزینه میبایست وارد پنل کاربری خود شده و  از بخش "ثبت سفارش ترجمه" و یا "ثبت سفارش خدمات" فایل سفارش خود را آپلود نموده و پس از تکمیل اطلاعات مربوط به فایل،آن ارسال فرمایید. 

 

در مرحله سوم؛پس از اینکه فایل و نوع درخواست توسط کارشناسان مجموعه "ترجمه کده" بررسی گردید پیش فاکتور به پروفایل کاربری شما ارسال میگردد.

 

در این مرحله شما میبایست نیازهای خود را با پیش فاکتور ارائه شده منطبق سازید،یک مورد را انتخاب نموده و وارد مرحله چهارم شوید.

در مرحله چهارم؛جهت پرداخت هزینه سفارش دو گزینه پیش روی شما میباشد:

 اول اینکه به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک که در پنل کاربری شما میباشد هزینه را پرداخت نمایید؛

و یا اینکه میتوانید با مراجعه به شعب بانک(اطلاعات مربوط به حساب های بانکی مجموعه "ترجمه کده" را میتوانید با مراجعه به بخش "روش های پرداخت هزینه" مشاهده فرمایید)هزینه را از طریق دستگاه های خودپرداز پرداخت نموده و سپس وارد پنل کاربری خود شده و با استفاده از بخش "پیگیری سفارش های ترجمه" و یا "پیگیری سفارش های خدمات" سفارش مورد نظر خود را انتخاب و بر روی گزینه "نمایش" کلیک نمایید.پس از آن بر روی گزینه "تکمیل سفارش" کلیک نموده و در مرحله بعد گزینه "پرداخت نقدی" را انتخاب نمایید.

در صفحه بعد بر روی گزینه "مرحله بعد و پرداخت" کلیک نموده و نهایتا از طریق گزینه "ثبت فیش بانکی" اطلاعات پرداخت خود را ثبت فرمایید.

اپراتور های مجموعه "ترجمه کده" در کوتاهترین زمان ممکن اطلاعات فیش واریزی را بررسی مینمایند و پس از تایید،فایل سفارش به سرعت در اختیار مترجمین و کارشناسان مجموعه "ترجمه کده" قرار خواهد گرفت. 

 

نهایتا در موعد مقرر درخواست شما انجام شده و فایل سفارش در پنل کاربری آپلود خواهد گردید و شما میتوانید با مراجعه به پروفایل کاربری خود از بخش "پیگیری سفارش های ترجمه" و یا "پیگیری سفارش های خدمات" سفارش مورد نظر خود را انتخاب و  فایل مذکور را دانلود نمایند.

 

Link: http://www.tarjomekade.com/page/مراحل-استعلام-هزینه-و-ثبت-سفارش-37.html

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
CAPTCHA Image تصویر جدید