شهریور؛ اعلام پذیرفته‌شدگان دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای حضوری و غیر حضوری - ترجمه کده
امتیاز بدهید

18 شهریور؛ اعلام پذیرفته‌شدگان دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای حضوری و غیر حضوری

تاریخ انتشار: 93/6/18

 

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته ‌محل‌های متمرکز و معرفی شدگان چند برابرظرفیت کدرشته محل‌های نیمه‌متمرکز پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «حضوری» و «آموزش‌های خاص – حین کار غیر حضوری» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ‌- کاربردی مهر ماه سال1393 اعلام می‌شود.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پذیرفته‌شدگان نهایی کدرشته محل‌های متمرکز و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های نیمه‌متمرکز در پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «حضوری» و «آموزش‌های خاص – حین کار غیر حضوری» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1393 دانشگاه جامع علمی کاربردی بر‌اساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف در پذیرش ‌دوره‌های مذکور از بین داوطلبانی که حد نصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کد رشته‌ محل‌های انتخابی ‌و ظرفیت‌های‌ تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج گردیده است.

کلیه پذیرفته‌شدگان دوره‌های حضوری لازم است که در یکی از روز‌های چهارشنبه 19 یا پنجشنبه 20 شهریور و یا شنبه 22 شهریور با در دست داشتن مدارک مندرج در بند «ج» این اطلاعیه و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره (4) دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مراجعه نمایند.

کلیه پذیرفته شدگان دوره‌های آموزش‌های خاص – حین کار غیر‌حضوری لازم است که از روز چهارشنبه 19 شهریور به سامانه جامع آموزش‌های تکمیلی بین سطوح تحصیلی (ساتب) به آدرس: www.sateb.uast.ac.ir مراجعه نمایند. بدیهی است که عدم مراجعه به سامانه مذکور برای انجام مراحل بعدی، به منزله انصراف از پذیرش در رشته ذی‌ربط تلقی می‌گردد.

راساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه‌متمرکز برای رشته‌هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است که برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روز‌های چهارشنبه 19 شهریور یا پنجشنبه 20 شهریورو یا شنبه مورخ 22 شهریوربا در دست داشتن مدارک مورد نیاز که در بند «ج» این اطلاعیه درج گردیده است به مرکز آموزشی ذی‌ربط به نشانی تعیین شده در جدول شماره (4) دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مراجعه نمایند. بدیهی است که عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش، به منزله انصراف قطعی از پذیرش در رشته ذی‌ربط تلقی خواهد شد.

ضمناً به اطلاع معرفی شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز می‌رساند که پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول‌شدگان نهایی متعاقباً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.

داوطلبان توجه داشته باشند مدارک مورد نیاز ثبت نام به شرح زیر است :

1- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر شناسنامه و اصل آن برای مطابقت.

3- تصویر کارت ملی و اصل آن برای مطابقت.

4- اصل دیپلم کامل متوسطه یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رییس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

5- اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رییس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تاییدیه معدل برای فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای پذیرش مذکور برای دوره‌های حضوری و در صفحه 357 برای دوره‌های آموزش‌های خاص – حین کار غیر حضوری مشخص نماید (برای برادران).

 

منبع: ایسنا

Link: http://www.tarjomekade.com/news/18-شهریور؛-اعلام-پذیرفته‌شدگان-دوره‌-کاردانی-فنی-و-دوره-کاردانی-حرفه‌ای-حضوری-و-غیر-حضوری10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* این وب سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.