زمان برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی نظام جدید اعلام گردید - ترجمه کده
امتیاز بدهید

زمان برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی نظام جدید اعلام گردید

تاریخ انتشار: 94/4/21

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون دوره‌ کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال ۹۴ در صبح روز جمعه ۱۶ مرداد ماه برگزار خواهد شد.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: آزمون دوره کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال ۱۳۹۴ اردیبهشت ماه پایان پذیرفت.
وی افزود: در این آزمون ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰۵ هزار و ۱ نفر زن و ۱۵۸ هزار و ۹۲۱ نفر مرد هستند.
توکلی تاکید کرد: در ۲۳ کد رشته‌ امتحانی برای این آزمون بر اساس آزمون و ۱۹ کد رشته امتحانی براساس سوابق تحصیلی و معدل انجام می‌شود.
وی ادامه داد: آزمون دوره کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی در صبح روز جمعه ۱۶ مرداد ماه در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد و کارت ورود به جلسه از ۱۳ مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
توکلی در پایان گفت: ظرفیت پذیرش در ۴۲ کد رشته امتحانی برای این آزمون ۲۵۷ هزار و ۵۵۰ داوطلب است که ظرفیت ها برای پذیرش با آزمون ۲۴۴ هزار و ۳۰۳ نفر در پذیرش بدون آزمون و ۱۳ هزار و ۲۴۷ نفر با آزمون پذیرش می‌شوند.

 

منبع: مرجع دانشگاهی کشور

Link: http://www.tarjomekade.com/news/زمان-برگزاری-و-دریافت-کارت-ورود-به-جلسه-آزمون-کاردانی-نظام-جدید-اعلام-گردید7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* این وب سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.