دانشگاه پیام نور جم بدون کنکور دانشجو میپذیرد - ترجمه کده
امتیاز بدهید

دانشگاه پیام نور جم بدون کنکور دانشجو میپذیرد

تاریخ انتشار: 93/5/13

 

معاون دانشگاه پیام نور جم از پذیرش دانشجوی بدون آزمون در ۹ رشته در مقطع کارشناسی در این شهرستان خبر داد.

مرجع دانشگاهی کشور به گزارش خبرگزاری فارس از جم، عیسی نیکخواه ظهر امروز در نشست مسئولان شهرستان جم اظهار کرد: توسعه مراکز آموزش عالی در شهرستان از دغدغه‌های مسئولان شهرستان است.
وی افزود: دانشگاه پیام نور جم در راستای کیفیت‌بخشی به امر تحصیل و پیشرفت بیشتر اقدامات ارزشمندی تاکنون انجام داده است.
معاون دانشگاه پیام نور جم از پذیرش دانشجوی بدون آزمون در ۹ رشته در مقطع کارشناسی خبر داد و خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور جم به‌صورت بدون آزمون در ۹ رشته در مقطع کارشناسی پذیرای علاقمندان به ادامه تحصیل است.
نیکخواه تصریح کرد: دانشگاه پیام نور جم برای ترم آموزشی مهر ماه در رشته‌های حقوق، حسابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، روابط عمومی، مهندسی کشاورزی (امور دامی)، مهندسی منابع طبیعی (محیط زیست)، مترجمی زبان انگلیسی و علوم تربیتی(مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی) پذیرای علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی است.
معاون دانشگاه پیام نور جم افزود: امسال تمام رشته‌های دانشگاه پیام نور در دفترچه راهنمای انتخاب رشته به‌صورت بدون آزمون قید شده اما همه داوطلبین کنکور که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند می‌توانند آنها را انتخاب کرده و از پرداخت هزینه ثبت‌نام نیز معاف هستند.
نیکخواه یادآور شد: افرادی که دوره پیش دانشگاهی را گذرانده و در کنکور شرکت نکرده‌اند نیز می‌توانند برای ثبت‌نام ترم مهر ماه اقدام کنند.
وی گفت: این افراد باید به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۱۰۶ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
این مسئول تصریح کرد: ثبت‌نام دانشگاه پیام نور برای هر دو گروه فوق، منحصراً به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش صورت می‌پذیرد و از تاریخ ۱۵ تا ۲۲ مرداد ماه جاری ادامه خواهد داشت.

 

منبع: مرجع دانشگاهی کشور 

Link: http://www.tarjomekade.com/news/دانشگاه-پیام-نور-جم-بدون-کنکور-دانشجو-میپذیرد10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* این وب سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.