دانشگاه علمی کاربردی دماوند در ۸ رشته کارشناسی، بدون کنکور دانشجو میپذیرد - ترجمه کده
امتیاز بدهید

دانشگاه علمی کاربردی دماوند در ۸ رشته کارشناسی، بدون کنکور دانشجو میپذیرد

تاریخ انتشار: 93/5/19

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی دماوند از آغاز پذیرش بدون کنکور در ۸ رشته کارشناسی در دانشگاه علمی - کاربردی دماوند خبر داد.

روزبه میرعبدالله‌یانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند اظهار کرد: پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای سال ۱۳۹۳ از امروز، ۱۹ مرداد ماه آغاز شده است و تا روز یکشنبه، ۲۶ مرداد ‌ماه ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: این پذیرش در هشت رشته مهندسی طراحی صنعتی، مهندسی کنترل ابزار دقیق و فرآیند، مهندسی الکترونیک صنعتی، مهندسی کامپیوتر سخت‌افزار، مهندسی بازرسی جوش، مهندسی آسانسور و کارشناسی حسابداری صنعتی و با ظرفیت ۶۴۰ نفر داوطلب دختر و پسر انجام می‌پذیرد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی دماوند افزود: پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) بر اساس معدل کل فوق دیپلم، مرتبط بودن رشته تحصیلی کاردانی با رشته انتخابی و با توجه به اولویت‌های بومی و غیربومی استانی، سهمیه شاغل، آزاد، رزمندگان و ایثارگران انجام می‌شود و طبق ضوابط معافیت تحصیلی به پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها تعلق می‌گیرد.
میرعبدالله‌یانی ادامه داد: متقاضیان باید در زمان اعلام شده به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی دماوند افزود: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور می‌توانند به سایت دانشگاه علمی کاربردی دماوند به آدرس www.damavand-uast.ac.ir مراجعه کنند.

 

منبع: مرجع دانشگاهی کشور

Link: http://www.tarjomekade.com/news/دانشگاه-علمی-کاربردی-دماوند-در-۸-رشته-کارشناسی،-بدون-کنکور-دانشجو-میپذیرد8.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* این وب سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.