اعلام نحوه پذیرش دانشجو در دانشکده خبر دانشگاه آزاد اسلامی - ترجمه کده
امتیاز بدهید

اعلام نحوه پذیرش دانشجو در دانشکده خبر دانشگاه آزاد اسلامی

تاریخ انتشار: 95/5/25

 

دکتر علوی فاضل درباره چگونگی و نحوه پذیرش دانشجو در دانشکده خبر دانشگاه آزاد اسلامی توضیحاتی را ارائه داد. این دانشکده قرار است پس از کسب مجوز از شورای گسترش وزارت علوم در رشته‌های مصوب جدید، از مهر امسال دانشجو پذیرش کند.
دکتر مجتبی علوی فاضل با بیان این خبر افزود: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد تعداد زیادی از رشته‌ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی یعنی کارشناسی ارشد و دکتری مصوب شورای گسترش آموزش عالی را دارد که در زمان انتخاب رشته در دفترچه کنکور نبوده، این فرصت برای داوطلبان فراهم شده است تا در زمان اعلام نتایج، افرادی که پذیرفته شده‌‌اند اولویت انتخابی خود را با توجه به رشته‌های جدید انتخاب کنند.
وی ادامه داد: رشته‌های مصوب جدید در دانشکده خبر که به زودی راه‌اندازی می‌شود نیز مشمول همین موضوع خواهد شد، به گونه‌ای که داوطلبان رشته‌هایی نظیر روزنامه‌نگاری، خبرنگاری، علوم ارتباطات، مدیریت رسانه واحد تهران مرکز، می‌توانند در زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان، انتخاب رشته مجدد داشته باشند.
به گزارش آنا، دکتر میرزاده روز گذشته طی نامه‌ای، رسماً دستور تأسیس دانشکده خبر در واحد تهران مرکزی را صادر کرد و به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد تا با همکاری واحد تهران مرکزی، نسبت به تأسیس دانشکده خبر برای دوره تحصیلات تکمیلی، برنامه‌ریزی و ترتیبی اتخاذ شود که از مجوزهای موجود و (در صورت نیاز، اخذ مجوز از کمیسیون سه‌ نفره توافق‌های اخیر با وزارت علوم) استفاده و از مهرماه 93 در واحد تهران مرکز دانشجو پذیرفته شود.
گفتنی است رئیس دانشگاه آزاد در دیدار دوستانه با اهالی رسانه، در پاسخ به مطالبه خبرنگاران برای فراهم کردن امکان تحصیلات تکمیلی در رشته خبرنگاری، پیشنهاد تأسیس دانشکده خبر را مطرح کرد که با استقبال خبرنگاران روبرو شد.

 

منبع: پرتال دانشگاهی

Link: http://www.tarjomekade.com/news/اعلام-نحوه-پذیرش-دانشجو-در-دانشکده-خبر-دانشگاه-آزاد-اسلامی7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* این وب سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.