اعلام آخرین اخبار در رابطه با نتایج و ظرفیت بورس مربیان - ترجمه کده
امتیاز بدهید

اعلام آخرین اخبار در رابطه با نتایج و ظرفیت بورس مربیان

تاریخ انتشار: 95/5/22

 

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان گفت: نتایج بورس مربیان دانشگاه‌ها در سال جاری اعلام شد پذیرش بورس مربیان در سال 94 براساس آیین نامه جدید صورت می گیرد.

احمد غلامی در خصوص بورس مربیان گفت: فعالیت های اجرایی بورس مربیان سال 93، از سال گذشته آغاز شده بود. مصاحبه و تکمیل پرونده آن نیز اوایل سال جاری انجام شد و درحال حاضر مراحل نهایی خود را طی می کند.

وی افزود: لیست افرادی که پس از مصاحبه علمی و تکمیل پرونده در چهار گروه بورس مربیان دانشگاه سراسری، بورس مربیان دانشگاه آزاد، بورس مربیان دانشگاه‌های غیرانتفاعی و بورس مربیان سایر دستگاه ها، پذیرفته شدند به صورت موردی به اطلاع این افراد رسیده است.

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان افزود: از هر دانشجو خواسته شده تا اولویت های خود مبنی براینکه مایل است در کدام دانشگاه تحصیل کند اعلام کند. هر نفر از این افراد می تواند دو دانشگاه در شهرستان و یک دانشگاه در تهران را برای تحصیل انتخاب کند.

وی افزود: به دانشگاه ها ابلاغ کرده ایم که به هر دانشجو که پذیرش دادند تحصیل خود را از مهرماه سال جاری در آن دانشگاه آغاز کند .

غلامی ظرفیت بورس مربیان در سال جاری را 200 نفر عنوان کردو افزود: این افراد آذرماه سال گذشته معرفی شدند و امسال پرونده آنها کامل و نهایی شده به دانشگاه ها معرفی شده‌اند و در صورت اخذ پذیرش از مهر ماه سال جاری تحصیل خود را آغاز می کنند.

وی در خصوص بورس مربیان برای سال آینده نیز گفت: آیین نامه بورس مربیان برای سال 94 تغییر کرده است و براساس آیین نامه جدید پذیرش ها صورت خواهد گرفت درحال حاضر مشغول تخصیص سهمیه به دانشگاه‌ها هستیم و از دانشگاه‌ها در خواست کرده ایم گزارش خود را مبنی براینکه چه تعداد مربی دارند و اینکه چه تعداد از آنها پیمانی یا رسمی هستند و سابقه علمی آنها چگونه است را جمع آوری کرده و به اداره کل بورس سازمان اعلام کنند تا براساس آن ظرفیت ها برای سال آینده اعلام شود.

 

منبع: پرتال دانشگاهی

Link: http://www.tarjomekade.com/news/اعلام-آخرین-اخبار-در-رابطه-با-نتایج-و-ظرفیت-بورس-مربیان5.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* این وب سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.