اعلام آخرین آمار ثبت نام کنندگان دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای علمی کاربردی - ترجمه کده
امتیاز بدهید

اعلام آخرین آمار ثبت نام کنندگان دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای علمی کاربردی

تاریخ انتشار: 1394/11/19

 

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام 6463 داوطلب تا ساعت 8 صبح امروز دوشنبه 19 بهمن‌ماه در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام دوره‌های مذکور از روز یکشنبه 18 بهمن‌ماه آغاز شده، گفت: این مهلت در روز شنبه 24 بهمن‌ماه پایان می‌پذیرد و کلیه داوطلبان باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی به شرح مندرج در اطلاعیه این سازمان و دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی ادامه داد: هر داوطلب ضرورت دارد برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد پرداخت هزینه ثبت‌نام نیز توضیح داد: باتوجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام که به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت 200 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

منبع: ایسنا

Link: http://www.tarjomekade.com/news/اعلام-آخرین-آمار-ثبت-نام-کنندگان-دوره‌-مهندسی-فناوری-و-کارشناسی-حرفه‌ای-علمی-کاربردی8.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* این وب سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.