انجمن گفتگو ترجمه کده - ترجمه کده
امتیاز بدهید

سوالات و نظرات متقاضیان دریافت نمایندگی

متقاضیان محترم میتوانند هرگونه سوال و یا نظری را که درباره فرآیند اعطای نمایندگی دارند، در این بخش مطرح نمایند.

ارسال شده در ۰۱:۵۳:۳۸ یکشنبه ۹۲/۱۱/۰۶

دانایی میگوید :

سلام شرایط دریافت نمایندگی به چه صورت میباشد؟ ممنون

ارسال شده در ۱۶:۴۷:۱۵ یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۷

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به دانایی گرامی: با سلام و احترام. در رابطه با درخواست نمایندگی، یادآوری دو نکته ضروری است: 1- اگر شخص یا موسسه ای تمایل داشته باشند تقاضای اعطای نمایندگی نمایند، باید قبل از ارسال درخواست، حداقل 3 سفارش را در سایت، ثبت و تحویل گرفته باشند. 2- اگر متقاضی شرط اول را دارا باشد، بعد از اینکه فرم تقاضای نمایندگی را تکمیل و ارسال نمودند، در صورتی که درخواست مورد تایید قرار گیرد، میزان تخفیفی که شامل نمایندگان ترجمه کده میگردد، از طریق ایمیل به اطلاع ایشان خواهد رسید. با تشکر.

ارسال شده در ۰۰:۳۲:۱۹ دوشنبه ۹۳/۰۱/۱۸

فرزاد جامعی میگوید :

سلام از چه زمانی تخفیف ها برای نماینده اعمال میگردد؟ ممنون

ارسال شده در ۰۲:۵۵:۵۳ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۹

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به جناب آقای فرزاد جامعی: با سلام و احترام. پس از اینکه یک کاربر 3 سفارش را در سایت ثبت و دریافت نماید، میتواند فرم درخواست اعطای نمایندگی را تکمیل و ارسال نماید. در صورتی که این درخواست تایید گردد، درصد تخفیف ویژه ای که به نمایندگان تعلق میگیرد، از طریق ایمیل به اطلاع ایشان خواهد رسید و کد تخفیفی صادر و برای ایشان ارسال میگردد و پس از اینکه آن کد را در پنل خود ثبت نمایند، از آن پس تمامی سفارشات ایشان، مشمول درصد تخفیف مذکور، میشوند.با تشکر.

ارسال شده در ۰۳:۰۴:۳۰ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۹

کافی نت خورشید میگوید :

با سلام و عرض ادب. آیا برای نمایندگان به جز درصد تخفیفی که به آنها داده میشود، اولویت های دیگری نیز در نظر گرفته اید؟

ارسال شده در ۱۶:۲۴:۱۱ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۹

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به کافی نت خورشید: با سلام و احترام. بله علاوه بر تخفیف هایی که در مورد هزینه خدمات دریافت میکنند، امتیاز هایی از جمله اولویت در بررسی سفارش و صدور فاکتور، در اولویت قراردادن سفارش های نمایندگان برای ترجمه و تحویل سریع تر فایل های ترجمه شده و وجود اپراتور خاص نمایندگان که در سریع ترین زمان ممکن مواردی را که نمایندگان با مشکل روبرو شده اند را برطرف نماید و ... نیز شامل حال این عزیزان میگردد. با تشکر.

ارسال شده در ۱۶:۳۲:۰۶ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۹

اسماعیلی میگوید :

سلام. من درخواست نمایندگی رو تکمیل و ارسال کردم و ایمیلی برای من اومد که در خواست شما بررسی میگردد. آیا مهمه که من توی کدوم شهر هستم؟ و اگر توی شهری که من فعالیت میکنم ، کسه دیگه ای هم به عنوان نماینده شما فعالیت بکنه، به من هم نمایندگی میدید؟

ارسال شده در ۲۱:۲۸:۳۸ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

azadi میگوید :

salam. che ghadr tool mikeshe ke natijeie barresi namaindegi ro behem elam konid? man chand ta sefaresh daram va mikham saritar sabt konam. tashakor

ارسال شده در ۲۱:۳۱:۴۷ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

اپراتور حسینی میگوید :

در پاسخ به آزادی گرامی: با سلام و احترام. تلاش دوستان ما در مجموعه بر این است که نتیجه درخواست های نمایندگی در کوتاهترین زمان ممکن اعلام گردد؛ معمولا اگر ترافیک کاری کم باشد، نتیجه پس از یکی دو روز به استحضار متقاضی نمایندگی میرسد. هم اکنون درخواست شما نیز بررسی میگردد.موفق باشید.

ارسال شده در ۲۳:۱۴:۵۹ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

اپراتور حسینی میگوید :

در پاسخ به اسماعیلی گرامی: سلام و عرض ادب. خیر، بنا بر مقتضیات کسب و کار های الکترونیک، از جمله دارالترجمه آنلاین، تفاوتی ندارد که شما در کدام بخش ایران و یا در کدام شهر باشید؛ تنها موضوعی که اهمیت دارد دسترسی دائمی شما به اینترنت میباشد. و با توجه به اینکه حجم درخواست های ترجمه به صورت گسترده ای میباشد و معمولا دوستانی که در یک شهر فعالیت میکنند، کاربرانشان با هم همپوشانی نداشته و فعالیت یک فرد، خللی در کسب و کار دیگری ایجاد نمیکند؛ مشکلی از بابت وجود بیش از یک نماینده در یک شهر وجود ندارد. مگر اینکه نماینده اول حجم بسیار گسترده ای از سفارشات را پوشش دهد و از ترجمه کده بخواهد که با توجه به حجم فعالیتش، در آن شهر بخصوص، تنها او به عنوان نماینده فعالیت نماید.سپاس

ارسال شده در ۲۳:۲۴:۰۰ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

صالح امیری میگوید :

سلام. من میخوام برای شهر ساوه از شما نمایندگی بگیرم.چی کار باید انجام بدم؟الان توی ساوه نماینده دیگه ای هم دارید؟ممنون

ارسال شده در ۰۲:۱۵:۴۰ پنجشنبه ۹۳/۰۲/۰۴

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به جناب آقای صالح امیری: با سلام. لطفا از طریق منوی \"همکاری\" که در بالای صفحات سایت قرار دارد، وارد صفحه \"درخواست اعطای نمایندگی\" شوید و فرم درخواست نمایندگی را تکمیل و ارسال نمایید. درخواست شما بررسی و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.بله، نماینده ما در شهر ساوه، بیش از 2 ماه است که مشغول همکاری با ما هستند و خوشبختانه رابطه حسنه و از سر رضایت طرفین، نیز بین ایشان و \"ترجمه کده\" برقرار میباشد. البته ناگفته نماند که وجود یک نماینده در یک شهر، مانعی بر سر راه اعطای نمایندگی به دوست دیگری در همان شهر، نیست؛ زیرا گستردگی بازار ترجمه باعث میشود که فعالیت یک نماینده در یک شهر، تاثیری بر بازار و جذب سفارش های نماینده دیگر نداشته باشد. با تشکر

ارسال شده در ۲۱:۳۳:۰۸ پنجشنبه ۹۳/۰۲/۰۴

یک دوست میگوید :

با سلام فرم اعطای نمایندگی را از کدام قسمت سایت باید دریافت کرد؟ ممنون

ارسال شده در ۰۹:۲۹:۰۹ چهارشنبه ۹۳/۰۸/۲۱

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به \"یک دوست\".با سلام.لطفا از طریق منوی \"همکاری\" که در بالای صفحه اصلی سایت قرار دارد، وارد صفحه \"درخواست اعطای نمایندگی\" شوید و فرم درخواست نمایندگی را تکمیل و ارسال نمایید. درخواست شما بررسی و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.با تشکر.

ارسال شده در ۱۳:۲۲:۱۸ چهارشنبه ۹۳/۰۸/۲۱

مهران رحىمى پور میگوید :

باسلام.بنده تقاضاى نماىندگى براى شهرستان نوشهر دارم لطفا راهنماىى بفرماىىد

ارسال شده در ۱۷:۳۲:۳۲ پنجشنبه ۹۳/۱۱/۰۲

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به آقای رحیمی پور.با سلام و احترام.لطفا از طریق منوی \"همکاری\" که در بالای صفحه اصلی سایت قرار دارد، وارد صفحه \"درخواست اعطای نمایندگی\" شوید و فرم درخواست نمایندگی را تکمیل و ارسال نمایید. درخواست شما بررسی و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.با تشکر.

ارسال شده در ۰۰:۱۱:۱۱ یکشنبه ۹۳/۱۱/۰۵

مهران رحىمى پور میگوید :

با سلام.فرم را چطور باىد بگىرم تا پر کنم.نمىدونم کجاست.ممکن بفرستىد

ارسال شده در ۲۳:۵۹:۱۷ شنبه ۹۳/۱۱/۱۸

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیک *
متن گفتگو *