انجمن گفتگو ترجمه کده - ترجمه کده
امتیاز بدهید

سوالات و نظرات، در مورد فرآیند ثبت سفارش در سایت

کاربران عزیز میتوانند هرگونه سوال و یا نظری را که درباره فرآیند ثبت سفارش دارند، در این بخش مطرح نمایند.

ارسال شده در ۰۱:۵۰:۳۷ یکشنبه ۹۲/۱۱/۰۶

ساناز واعظی لقب میگوید :

با سلام و عرض ادب آیا سفارش ها را از طریق ایمیل نیز میشود برای شما ارسال کرد تا قیمت گذاری شوند؟ ممنون

ارسال شده در ۱۶:۵۱:۳۴ یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۷

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به سرکار خانم ساناز واعظی لقب: با سلام. بله، امکان چنین موردی وجود دارد ولی اگر سفارش از طریق پنل کاربر ثبت شود، در تمامی مراحل(ثبت، صدور فاکتور،پرداخت و ...) از طریق ایمیل و اس ام اس، به کاربر اطلاع رسانی میگردد و فرآیند کار شفاف تر و قاعده مند تر خواهد بود. با تشکر.

ارسال شده در ۲۰:۵۹:۱۳ یکشنبه ۹۳/۰۱/۱۷

عطا حسینی میگوید :

سلام.فایلی که در بخش ثبت سفارش برای ترجمه میخواهیم ارسال کنیم، میتواند هر فرمتی باشد؟ چه فرمت هایی را میتوان ارسال کرد؟

ارسال شده در ۱۶:۱۲:۴۹ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۹

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به جناب آقای عطا حسینی: با سلام. فایل های ارسالی از سوی کاربران میتوانید به هر فرمتی باشد(word,pdf,jpg و...) و مشکلی در مورد صدور فاکتور و انجام مرحله ترجمه فایل ها با فرمت های گوناگون وجود ندارد. اما در مورد فایل هایی که متن آنها به زبان فارسی میباشد، بهتر است، فایل ارسالی با فرمت word باشد.با تشکر

ارسال شده در ۱۷:۰۶:۴۰ سه شنبه ۹۳/۰۱/۱۹

فاطمه خوش سیرت میگوید :

سلام. من یک سفارش در سایت ثبت کردم و الان برام ایمیل اومده که سفارش شما قیمت گذاری گردید. الان باید از کجا فاکتور رو بیبنم؟ ممنونم.

ارسال شده در ۲۱:۳۳:۴۸ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

قادری میگوید :

سلام- من مبلغ فاکتور رو به صورت آنلاین از توی سایتتون پرداخت کردم و گفت که پرداخت موفقیت آمیز بوده. الان از کجا باید نگاه کنم که ترجمم داره انجام میشه؟

ارسال شده در ۲۱:۳۶:۳۸ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

اپراتور حسینی میگوید :

در پاسخ به قادری گرامی: با سلام. شما اکنون میتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و سپس وارد منوی \"پیگیری سفارش های ترجمه\" شوید و در آنجا بر اساس شماره فاکتور، فایل مد نظر خود را بیابید؛ وضعیت سفارش شما به صورت \" در حال اجرای درخواست میباشد\" تغییر کرده است و این نشان میدهد که فایل شما برای مترجم ارسال گردیده استو در حال ترجمه میباشد.با سپاس.

ارسال شده در ۲۳:۰۲:۲۱ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

اپراتور حسینی میگوید :

در پاسخ به سرکار خانم فاطمه خوش سیرت: با سلام.ابتدا باید وارد پنل کاربری خود شوید و سپس وارد منوی \"پیگیری سفارش های ترجمه\" گردید. در آنجا بر اساس شماره سفارش، سفارش مورد نظر خود را بیابید و بر روی گزینه نمایش کلیک نمایید؛ در صفحه ای که باز میشود، تمام اطلاعات مربوط به سفارش شما، از جمله فاکتور سفارش خود را میتوانید مشاهده نمایید.تشکر

ارسال شده در ۲۳:۰۹:۵۴ چهارشنبه ۹۳/۰۱/۲۰

صادق میگوید :

با سلام. هنگام ثبت نام ایمیل و شماره تلفن از من خواسته شد این شماره تلفن و ایمیل برای چی هست؟ البته من جفتش رو اشتباه وارد کردم و اطلاعات رو همینوجوری وارد کردم.اینا اطلاعات شخصی هستند، فردا پس قردا ازش سوء استفاده میشه. :)

ارسال شده در ۰۲:۳۲:۱۸ پنجشنبه ۹۳/۰۲/۰۴

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به صادق گرامی: با سلام و احترام. ما نهایت سعی خود را به کار گرفته ایم که در هنگام ثبت نام کاربر، کمترین اطلاعات شخصی از ایشان گرفته شود و از این طریق، هم فرآیند ثبت نام سریعتر انجام گیرد و هم اطلاعات شخصی کاربر که تاثیری در چگونگی دریافت خدمات \"ترجمه کده\" ندارد، از ایشان گرفته نشود.اما در مورد ایمیل و شماره تلفن همراه که از شما خواسته میشود، دلیل این است که در تمام مراحل ثبت سفارش( ثبت سفارش جدید، صدور پیش فاکتور، آماده شدن ترجمه متن و ....)، از طریق ایمیل و اس ام اس، جزییات فرآیند، به شما اطلاع داده میشود و از این طریق، اطلاع رسانی بهتری به کاربران عزیز صورت میگیرد و روند ثبت سفارش و دریافت فایل ترجمه، در سریعترین زمان ممکن و به بهترین شکل، طی میگردد. با تشکر.

ارسال شده در ۲۱:۴۵:۳۰ پنجشنبه ۹۳/۰۲/۰۴

محمد میگوید :

با سلام. چنانچه قرار باشد فقط بخش هایی از فایل pdf ارسالی ( و نه کل فایل) ترجمه شود در این صورت چگونه این موضوع و قسمت های مورد نظر با مترجمین باید هماهنگ شود؟

ارسال شده در ۰۱:۳۶:۲۱ سه شنبه ۹۴/۰۱/۱۱

اپراتور رضایی میگوید :

در پاسخ به محمد گرامی؛با سلام و احترام.بدین منظور شما میتوانید در بخش \"توضیحات\" ثبت سفارش،شماره صفحات مذکور را قید فرمایید و یا بخش های مذکور را در فایل pdf هایلایت فرمایید.با تشکر.

ارسال شده در ۱۳:۱۵:۰۹ سه شنبه ۹۴/۰۱/۱۱

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیک *
متن گفتگو *